dinsdag 8 juli 2014

Agenda najaar 2014

Na zo'n sterk (en druk!) voorjaar, kunnen we met de zomer en het najaar niet onderdoen. De zomermaanden bieden al heel wat lekkers, en in het najaar staan we er weer helemaal terug met onze evenementen Ballonnenvrees en Gedempte Tongen, maar ook met andere poëtische performances, en Drink My Puke natuurlijk.

Hier treed ik deze zomer en dit najaar op:


Juli

2 juli 2014, 20u - op het vrijpodium van Grab the Mic Wednesdays, Zomerfabriek, Antwerpen

3 juli 2014, 16u30 - Tuin der Poëten poëzierondwandeling, Botaniek, Antwerpen - met Peter Holvoet-Hanssen, Marco Van Dyck etc.

6 juli 2014, 14u - Zinnig Op Zondag, JC Bouckenborgh, Merksem - met Tryggve Bauweraerts, Burning EGO en Yannick Moyson

7 juli 2014, 19u30 - op het vrijpodium van You On Stage, Kavka, Antwerpen 

12 juli 2014, 20u30 - voorprogramma van Burning EGO, Ami, Antwerpen - met Gust Peeters en Marco Van Dyck

16 juli 2014, 20u - op het vrijpodium van Grab the Mic Wednesdays, Zomerfabriek, Antwerpen

22 juli 2014, 19u - Dichters in't Raam, Gentse Feesten, Den Afsnis, Gent - met Ruud van Neerven (NL), Magda Thomas (NL), Von Solo (NL), Derrel Niemeijer (NL), Dwangbuizerdeffect, Tox en Aldi, Westfront Fheeta en Wietse Shockproof & Wanna

26 juli 2014, 18u -  Boomtown - Vers Geweld Sessies, Gentse Feesten, Gent - met Loeder

Augustus

3 augustus 2014 - Terrasfestival, Waregem - met Joris Pinseel, Dorien De Vylder, Kevin Amse, Ruben Van de Woestijne, Joran Jambé, Julie Beirens, Hanne Mores, Ruben Verlinde, Boer Snoek en Evelien Verhegge

4 augustus 2014, 19u30 - op het vrijpodium van You On Stage, Kavka, Antwerpen

10 augustus 2014, 14u - Zinnig Op Zondag, JC Bouckenborgh, Merksem - met De Figuur Daan Hafkamp, Redwood, Burning EGO, Mufasa etc.

13 augustus 2014, 20u - op het vrijpodium van Grab the Mic Wednesdays, Zomerfabriek, Antwerpen

22 augustus 2014, 19u30 - Ballonnenvrees, Ami, Antwerpen - met Sven de Swerts, Magda Thomas (NL), Gerrit Barbé (NL), Hubert Klaver (NL), Philip Volckaert en Pieter Van de Walle

23 augustus 2014, 13u - Woordwasdraads Mini-WatHoe?, Kunstroute, Hofstade - met Johanna Pas, Runa Svetlikova, Stefan Heulot, Hilde Van Cauteren, Eveline Van de Putten (NL), Ellen Vedder (NL), Helga Duson en Evy Van Eynde

29 augustus 2014, 21u - Nocturne, Bouckenborghpark, Merksem - met Hoekaf, Tom Driesen, Caroline Smet, Cyrelle Mertens, Tryggve Bauweraerts en De Figuur Daan Hafkamp

September

6 september 2014, 14u - Ballonnenvrees op Antwerp Fringe, verschillende locaties (Ami, De Groene Waterman, Hendrik Conscienceplein, Cartoon's), Antwerpen - met Gust Peeters, Julie Beirens, Siebrand, Charles Janssens, Lize Spit, Runa Svetlikova en Shari Van Goethem

7 september 2014, 14u - Ballonnenvrees op Antwerp Fringe, verschillende locaties (Ami, De Kleine Hedonist, Hendrik Conscienceplein, Cartoon's, Fotostudio Keoon), Antwerpen - met Charlotte Van den Broeck, Gust Peeters, Dorien De Vylder, Marco Van Dyck, Alois de Beuseleir, Prisoner 639, Katrien Van Tichelen, Sara Eelen en Pieter Van de Walle

14 september 2014, 11u - ZoemZoemZoem, Fundatiehuis, Herentals - met Maarten Otten, Jan Anton Gilles, Elias Van De Vijver, Frans Vlinderman, Tom Driesen, Tegen Beter Weten In, Second Son Sam, Ruud Van Neerven (NL), Ruud De Vos, Akim A.J. Willems, Derrel Niemeijer (NL), Yannick De Rouck etc.

21 september 2014, 12u - Lazy Sunday Picknick, Burgemeester Nolfplein, Merksem - met Yannick Moyson, Jean Bosco Safari en Kristien Hemmerechts

26 september 2014, 18u - 10 Jaar Kavka, Kavka, Antwerpen - met Luca Kortekaas, Honey On the Moon, Mara Koomson, Rupsman, Burning EGO, Konichiwa Crew, Amra Dorjbayar, Caroline Smet, Simpel, Turntable Dubbers, DJ Missing Link, Stax Of Wax, Goldorak en Toolbox, Fris & L3eatz

27 september 2014, 20u - Drink My Puke op Parental Advisory Explicit Concert, JH De Non, Halle-Zoersel - met Hope Erodes, Last Thoughts, Builders Of Tomorrow en Draw the Line

Oktober

3 oktober 2014, 19u30 - Ballonnenvrees, Ami, Antwerpen - met Johanna Pas, Kobus Carbon (NL), Jef Louisa Versmissen, Akim A.J. Willems, Mara Koomson, Salomé Mooij, Moya De Feyter en Joris Pinseel
6 oktober 2014, 20u30 - De Sprekende Ezels, Hotsy-Totsy, Gent - met Reinout Rinus De Vos, Arno Braet, Tom Demuynck, Wim Vandeleene, B.A.M., Coenraed de Waele, Algernon Charles Bradley en Philippe Marmenout

12 oktober 2014, 14u - op het vrijpodium van Zinnig Op Zondag, JC Bouckenborgh, Merksem

15 oktober 2014, 19u30 - Ballonnenvrees, 't Werkhuys, Antwerpen - met Leen Pil, Sven de Swerts, Tegen Beter Weten In, Yannick Moyson, Anissa Boujdaini, Ellen Lanckman, Marlies Smeenge en Evy Van Eynde

23 oktober 2014, 20u - An Evening With Nobody, Filmhuis Klappei, Antwerpen - met Yannick Moyson, Philip Meersman, Sven de Swerts, Second Son Sam en kortfilms van Collectief Nobody

25 oktober 2014 - Dag van de Stadsdichter: Late Night Open Mic, Bornem - met Akim A.J. Willems, Jeroen Olyslaegers, Yannick Moyson, Gust Peeters, Shari Van Goethem, Maya Wuythack, Joris Pinseel, Jef Louisa Versmissen, Anton Steen, Frank Mathay, Jan Ducheyne, Frederik De Preester, Joran Jambé enz.

27 oktober 2014, 20u30 - De Sprekende Ezels, Kiebooms, Antwerpen - met Rima RB, Wouter Van Peer, Moya De Feyter, Uwamungu Cornelis, Bert Leysen en Sus Van De Leest

30 oktober 2014, 20u - Gedempte Tongen, Cabron, Antwerpen - met Het Bochelprincipe, Gust Peeters, Sara Eelen en Anna Dupon
  
November

12 november 2014, 20u30 - Open Mic, De Nieuwe Vrede, Antwerpen

16 november 2014, 14u - Dichter Bij Kadmium, Verzet de Zinnen, Delft (NL) - Barbara Breedijk (NL), Daan Taks (NL), Jerry Hormone (NL), Elfie Tromp (NL) en Tsead Bruinja (NL)

19 november 2014, 20u30 - Dichters Bijten Niet, Heist-Op-Den-Berg - met Leo Van Koelmont, Karen Goethals, Jef Louisa Versmissen, Akim A.J. Willems en Nancy Meelens

21 november 2014, 20u - op het vrijpodium van Een BITje Vers Geweld, Vizit, Wilrijk

23 november 2014 - 't Seef Leeft!, Oude Badhuis, Antwerpen - met Vitalski, Lady Angelina, Veston, Lydia Gelders, Roger Nupie, Rachid Moussaoui, Jeanine Bisschops en vele anderen

26 november 2014, 19u30 - Ballonnenvrees, De Kleine Hedonist, Antwerpen - met Steven H, Tom Driesen, Lyonesse, Tryggve Bauweraerts, Tsjêbbe Van Damme, Hadjira Hussain Khan, Xavier Roelens, Jelmer van Lenteren (NL) en Ruud Van Neerven (NL)

27 november 2014 - Kotroute, Gate 15, Antwerpen - met Tegen Beter Weten In, Burning EGO, Mara Koomson, Het Principe, Zoë Thielemans, Arno Lemons en Tryggve Bauweraerts
December

1 december 2014, 19u30 - You On Stage Ultradeluxe Verjaardagseditie, Kavka, Antwerpen - met Stijn Vranken, Lotte Dodion, Sascha Reunes, Burning EGO, Honey On the Moon, Redwood, Sput en Gust Peeters

6 december 2014, 20u - De Sprekende Ezels, Café Antonis, Turnhout - met Sus Van De Leest, Wouter Van Peer, Riet Vanloo, Dirk Bel, The Pudding Society, René Van Densen (NL) en Pieter Van De Walle

12 december 2014 - voorronde Frappant TXT, Bibliotheek Mechelen

13 december 2014, 13u30 - Knestival, Kievitsnest, Antwerpen - met De Figuur Daan Hafkamp, Het Principe, Second Son Sam, Melting Time, Roland Van Campenhout, Collapsing Stories (Madensuyu & Jan Mast), Leonore, Piquet, Sue Me Charlie, Spookhuisje, ShyLips, Samowar, Closingtown Orchestra en Reena Riot

14 december 2014, 14u - Zinnig Op Zondag, JC Bouckenborgh, Merksem - met Tegen Beter Weten In, Tunke Lauriks, Dorien De Vylder en vele anderen

16 december 2014, 10u - 21BISForGhana, Thomas More Campus De Ham, Mechelen - met Mon, Bert Gabriëls, Frank Mathay, Second Son Sam, Sven de Swerts, Wouter Van Peer, Gust Peeters, Tegen Beter Weten In en vele anderen

19 december 2014, 20u - op het vrijpodium van Een BITje Vers Geweld, Vizit, Wilrijk

20 december 2014, 20u30 - Leave Us At Dawn - De Langste Nacht, DE Studio, Antwerpen - met Maarten Inghels, Charlotte Van den Broeck, Saskia De Coster, Inne Eysermans, Andy Fierens, Moya De Feyter, Robin Ramael, Peter Verhelst, Carmien Michels, Rood Rood en vele anderen

21 december 2014, 16u - Ballonnenvrees, Cartoon's Café, Antwerpen - met kortfilm Dood Aan de Powezie!, Marco Van Dyck, Nakt, Shari Van Goethem, Stefan Heulot, Charlotte Van den Broeck, Von Solo (NL), Sven de Swerts, Sander Hobin, Robin Ramael, Tineke Lambreghts en vele anderen

23 december 2014, 20u30 - De Sprekende Ezels, Monk, Brussel - met Yannick Moyson en vele anderen

Geen opmerkingen:

Een reactie plaatsen